✕  Lukk søk

Kontaktinfo

Har du spørsmål knyttet til din studiehverdag?

Oslo

Kom innom våre kontorer i campus Kvadraturen 2. etasje i Kirkegata 24 (C-2), Campus Fjerdingen 4. etasje og Campus Vulkan 2. etasje og Campus Spikersuppa 1. etasje.

Bergen

Kom innom våre kontorer i Kalfarveien 78 3. etasje og C. Sundts gate 27-29 5. etasje.

Campus Spikersuppa

Studierådgiver Linda Bakken

Kontaktperson for alle fagskolestudier i Oslo

Tlf: 922 23 779
E-postLinda.Bakken@kristiania.no

 

 

 

linda-bakken

Campus Vulkan og campus Brenneriveien

Senior studiekonsulent Britt-Heidi Liland

Tlf: 482 67 790
E-post: britt-heidi.liland@kristiania.no

Campus Fjerdingen

Studiekonsulent Laila Austrheim

Tlf: 472 64 388
E-post: laila.austrheim@kristiania.no

Laila Austrheim

Studierådgiver Marthe Jørgensen

Master i Human-Computer Interaction
Master i Information systems – Digital business systems
Master i Information systems – Management & innovation
Master i Applied computer science – Software integration

Tlf:  911 60 972
E-postmarthe.joergensen@kristiania.no

Campus Kvadraturen

Studierådgiver Sofie Perlis

Økonomi, innovasjon og teknologi

Tlf: 911 45 878
E-post: sofie.perlis@kristiania.no

Administrativ studieleder Janne Engeshagen Braathen

Administrativ studieleder Campus Kvadraturen – Kommunikasjon, ledelse og markedsføring
HR og Personalledelse
HR og Organisasjonspsykologi
Bachelor i Hotelledelse
Bachelor i Reiselivsledelse og opplevelsesutvikling
Bachelor i Innkjøpsledelse
Bachelor i ledelse og servicestrategi
Årsstudium i Serviceledelse

Tlf: 900 62 362
E-post: Janne.Engeshagen@kristiania.no

1Fredag080416-ANSATT_0010_Janne Engeshagen IMG_3482

Studierådgiver Marianne Sundby

Master i markedsføringsledelse
Master i ledelse 

Tlf: 926 58 916
E-postMarianne.Sundby@kristiania.no

marianne-sundby2-studio230916

Administrativ studieleder Marit Eriksen

Administrativ studieleder Campus Kvadraturen – Kommunikasjon, ledelse og markedsføring
Bachelor i markedsføring og merkevareledelse
Bachelor i markedsføring og salgsledelse
Bachelor i Digital markedsføring
Bachelor i Kreativ markedskommunikasjon
Bachelor i politikk og påvirkning
Bachelor i PR og kommunikasjon
Bachelor i Journalistikk

Tlf: 988 29 011
E-postMarit.Eriksen@kristiania.no

1MANDAG-ANSATT_0021_Marit Eriksen IMG_1178

Administrativ studieleder Veronica Rønning

Helsevitenskap

Tlf: 926 69 163
E-postVeronica.Ronning@kristiania.no

Veronica Rønning

Sosialrådgiver Tevje Akerø

Tlf: 986 43 162
E-posttevje.akero@kristiania.no

Tevje Akerø

Leder avdeling studentoppfølging Stine Karlsen

Tlf: 930 01 695
E-post: stine.karlsen@kristiania.no

Campus Hansaparken, Bergen

Studierådgiver Anne-Marie Finsdahl

Studierådgiver for alle bachelorstudier i Bergen

Tlf: 400 83 574
E-postanne-marie.finsdahl@kristiania.no

Anne-Marie Finsdahl

Campus Hansaparken og campus Vågen, Bergen

Studierådgiver Eli-Therese Ølversø Lund

Studierådgiver for alle fagskolestudier i Bergen

Tlf: 906 06 374
E-postEli.Lund@kristiania.no